Jsme více než 30 let v oboru.

Jsme více než 30 let v oboru.

let praxe

Společnost HC REALITY s.r.o. je firma, která se o potřeby svých klientů stará již od roku 1990.

B

Jsme česká společnost, která poskytuje komplexní služby pro správu majetku, bytového a nebytového fondu bytových družstev, společenství vlastníků bytových jednotek i pro objekty ve vlastnictví soukromých a právnických osob.

Cílem naší práce je poskytovat kvalitní služby za adekvátní ceny. Chceme, aby naši klienti byli spokojeni s kvalitním a včasným řešením péče a správy jejich majetku, aby mezi společností a klientem vznikl dlouholetý plnohodnotný vztah založený na vzájemné důvěře a loajalitě.

Od 12. března 1991 – kdy se datuje založení firmy – prošla firma dynamickým vývojem. Výsledkem je stále rostoucí počet spokojených klientů, rozšiřující se portfolio spravovaného majetku. Praxe v oboru nám pomáhá se neustále zlepšovat a rozvíjet schopnosti a možnosti ve správě bytových domů, nebytových prostor a komerčních nemovitostí, a dále pak v navazující realitní a developerské činnosti.

Nám se nemusíte bát svěřit Vaší nemovitost

Pokud si nejste jistí, že si veškerou správu majetku zabezpečíte sami, jste na správném místě. Naše společnost je tu pro Vás. Jsme tým odborníků, který za Vás komplexně vyřeší Vaše požadavky a pomůže Vám ušetřit Váš drahocenný čas. Sestavíme Vám služby na míru.

HC Reality spol. s.r.o.
Štefánikova 339/39